GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel GAP Turları

İş ve Tatil Bir Arada! – GAP Şirketlere Özel Turlar ve Avantajları

Başarılı firmaların çok iyi bildiği bir şey var! Eğer çalışanlarınızın mutluluğunu yeterince önemsemezseniz asla hayal ettiğiniz noktaya ulaşamaz, firmanızın gerçek potansiyelini ortaya çıkaramazsınız. Nitekim kurumsallığı hedefleyen pek çok firma bu nedenle şirket içi aktivitelere büyük önem verir, çalışanlarının motivasyonunu ve verimliliğini maksimize etmek için organizasyonlar düzenler...

Bu noktada gerek ülkemizde gerekse dünyada kurumsal aktivitelere gösterilen önem giderek artmaktadır. Ülkemiz söz konusu olduğunda şirketlere özel GAP turları da bu aktivitelerin öne çıkanlarından biridir. Birçok firma GAP şirketlere özel tatil programlarından yararlanarak çalışanlarına iş ve tatili bir araya getirebilecekleri fırsatlar sunmakta, böylelikle hem çalışanlarının motivasyonunu hem de şirket içi arkadaşlığı arttırmaktadır.

GAP Şirket Turları Firmalara Ne Katıyor?

Personelinizin son dönemlerde yakaladığı üstün performansı ve elde ettikleri başarıları ödüllendirmek veya onları zorlu bir mesai döneminden sonra biraz rahatlatmak mı istiyorsunuz? Aradığınız her şeyi kurumlara özel GAP turları ile avantajlı bir biçimde bulacaksınız. Şirketlere özel GAP turları size umduğunuz tüm kurumsal artıları sunuyor. Siz de GAP şirketlere özel tatil fırsatları ile kurumunuzun çehresini değiştirmeye ne dersiniz? GAP şirket turları ve firmanıza kattıklarına bir göz atın:

 • GAP şirketlere özel turlar çalışanlarınızın mutluluğu ve buna bağlı olarak başarısı için kurumsal aktiviteler yapmanıza imkan sağlar.
 • GAP şirket turları ile iş dışında da birlikte vakit geçiren çalışanlara sahip olabilir, arkadaşlık duygusu ve kurum içi iletişimi güçlü bir firma haline gelebilirsiniz.
 • Şirketlere özel GAP turları ile ofisteki iş motivasyonunu arttırabilir, yüksek bir verimlilikle daha zorlu iş ve sorumlulukların üstesinden çok daha kolay bir biçimde gelebilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel GAP turları ile özel etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

[widget-131]

Şirketlere Özel GAP Turları Neden Avantajlı?

GAP şirketlere özel turlar ile firmalara ne gibi katkılar sağlıyor sorusuna yanıt verdik. Ancak GAP kurumsal turlar yalnızca bu katkılardan ibaret değil. Aynı zamanda Şirketlere özel GAP turları ile kurumunuzun pek çok avantaja sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor. Aşağıda bu avantajlardan bazılarını sıraladık:

 • Lüks otellerde uygun fiyata konaklama
 • Ekstra indirimler
 • Yemek ve ekstra harcamalarda ekonomik çözümler
 • Rehber ücretlerinde indirim
 • Çalışanlarınız birlikte aktiviteler yapma ve kurum içi arkadaşlığı geliştirme fırsatı
 • Eşsiz bir kültür coğrafyasında hem çalışma hem de tatil yapma şansı
 • Profesyonel bir organizasyon desteği
 • İş ortamında arkadaşlık ve aidiyet duygusunu geliştirme vb. avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Buluşmalar İçin GAP Toplantı Otelleri

Unutmamak gerekir ki bir firmanın tek bağlantısı çalışanları ve müşterileri değil! Bunun yanı sıra kurumsal buluşmalar ve toplantılar için de ofis ortamının dışında görüşme şansını değerlendirmek bu türden bağlantıların çok daha olumlu ilerlemesini sağlayabilir. Nitekim GAP kurumsal turlar ve avantajları kurumsal buluşmalar için de firmalara pek çok avantaj sunuyor...

Şirketlere özel GAP turları için pek çok toplantı otelinin de bulunduğu ada; başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere pek çok iş bölgesinden şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri aktiviteler için talep görüyor. GAP toplantı otelleri bu tür bir organizasyon için bölgeye gelen firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vererek kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

[widget-130]

Yorum Yap