GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rehberlik Hizmetleri

Tur Rehberliği Desteği ile Ayrıcalıklı Bir Tatil…

Hem beklentilerinize hem de bütçenize uygun bir tatil planı için işi profesyonellere bırakmaya ne dersiniz? Her detayla siz ilgilenmek zorunda değilsiniz…

Tatil Home GAP Turları olarak kişilere, gruplara ve şirketlere özel tur rehberliği hizmetlerimizle hayallerinizdeki tatili kusursuz bir planlamayla gerçeğe dönüştürüyor, sizi ayrıntılara boğmadan yalnızca tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Yalnızca aklınızdaki GAP tatilini anlatın, tur danışmanlarımız gerisini halledecek!

Gelin, bir kahve içelim, tatil beklentileriniz, eğlence anlayışınız ve hayalinizdeki GAP turu hakkında konuşalım…

GAP turları için rehberlik hizmeti alarak Güneydoğu’nun eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, gezinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Hayalindeki GAP Turu İçin

gruplara özel tur rehberi

Kişiye Özel Tur Rehberliği

Hayalinizdeki tatili, ayrıntılarda boğulmadan gerçeğe dönüştürmek istemez misiniz? Tatil Home GAP Turları sizin için her şeyi planlıyor...

Ulaşımdan konaklamaya tur destinasyonlarından kent gezilerine tatil anlayışınız için en uygun GAP turunu belirliyor, otobüs ve uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama desteğimizle kusursuz bir tatil için ihtiyacınız olabilecek her şeyi bütçe dostu fiyatlarla edindiğinizden emin oluyoruz.

Kötü sürprizlerden uzak, yalnızca tatilinizin keyfini çıkaracağınız bir GAP turu için hemen tur danışmanlarımızla görüşün.

Gruplara Özel Tur Rehberliği

Aile ve arkadaş gruplarına özel tur planı çıkarıyor, deneyimli rehberlerimizle sizlere eşlik ederek kusursuz bir tatil yapmanıza destek oluyoruz.

GAP’ın en iyi tur destinasyonları hakkında bilgi sahibi rehberlerimizle birlikte seyahatinizi daha anlamlı kılmak için grubunuza özel hizmetler veriyor, tur programınızdaki tarihi ve doğal güzellikleri ayrıntılarıyla anlatıyor, en güzel restoranlarda ünlü lezzetleri tatmanızı, en iyi otellerde konaklamanızı sağlıyoruz.

Tamamen grubunuza özel tur rehberliği hizmetlerimizden yararlanarak ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilir, tatilinizden maksimum verim alabilirsiniz.

grup tur rehberi
şirketlere özel tur rehberliği

Şirketlere Özel Tur Rehberliği

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

GAP turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

Tur ve Konaklama Danışmanlığı

GAP’ın en güzel lokasyonlarını bizimle keşfedin! Tatil Home GAP Turları profesyonel otel ve tur danışmanlarıyla seyahat planınızı yapın…

Alanında uzman tatil danışmanlarımızla GAP’ın onlarca tur rotası içerisinden bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza en uygun tur seçeneklerini belirliyor, konforlu ve ekonomik otellerde yerinizi ayırtıyor, gezip göreceğiniz yerler hakkında tatil rehberliği sunuyoruz.

Baştan sona en ince detaylarıyla planlanmış bir tura çıkmak, sürprizlerle ve sorunlarla karşılaşmamak istiyorsanız 10 yılı aşkın acente deneyimimizden yararlanın, gözünüz arkada kalmasın!

firmalara özel tur organizasyonu
firmalar için tur

Özel Tur Organizasyonu

Çalışanlarının birbiriyle kaynaşmasını ve iş stresinden uzaklaşmasını isteyen firmalara özel kurumsal tur hizmetleri sunuyoruz.

Daha verimli ve keyifli bir şirket ortamı yaratmanızı sağlayacak, çalışanlarınızın firmanıza bağlılığını arttıracak tur organizasyonları için GAP Turları yanınızda! Kurumunuzun tüm seyahat ve etkinlik planlamasındaki çözüm ortağınız oluyoruz. Ekibinize ise GAP’ın en güzel tatil lokasyonlarının tadını çıkarmak kalıyor.

Siz ihtiyacınızı anlatın, firmanıza ve bütçenize en uygun kurumsal tur organizasyonunu planlayalım. Unutmayın, mutlu çalışanlar, başarılı bir şirket demektir!

Sosyal Medyada Biz