GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uçaklı GAP Turu 3 Gece 4 Gün

Büyüleyici Bir Tatil Bizi Bekliyor!

Tarihi medeniyetleri, gastronomi şöleni sunan yemekleri ve otantik kültürü ile Güneydoğu Anadolu’yu keşfetmeye gidiyoruz!

Tarihin sıfır noktası Göbeklitepe’den artık sular altında kalan Hasankeyf’in kalıntılarına, Balıklı Göl’den Nemrut Dağı’na tüm eşsiz lokasyonları içinde barındıran GAP turu ile masallar diyarına adım atacak, her adımda büyülenecek, hayranlık uyandıran manzaraları fotoğraflarımıza sığdırmayı deneyecek, içimizdeki gezgine kulak vereceğiz...

3 Gece 4 Gün uçaklı büyük GAP turuna katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Güneydoğu Anadolu’nun gizemini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

gap turu 3 gece

GAP Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
3 Gece 4 Gün
Kişi Sayısı
45

3 Gece Konaklamalı GAP Turu Programı

Kültürel ve tarihi zenginliğiyle Türkiye’nin en güzel tur rotalarından biri olan Güney Doğu Anadolu’yu deneyimli rehberlerimiz, konforlu ulaşım alternatiflerimiz ve zengin bir tur programıyla keşfetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Detaylı GAP turu programımızı inceleyin, tur danışmanlarımızla seyahatinizi erken rezervasyon fırsatlarıyla planlayın.

Siz değerli misafirlerimizle;

04.30 İncirli Dilek Pastanesi Önü,

04.45 Mecidiyeköy Mado Önü,

05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

05.05 Göztepe Köprüsü

05.15 Kartal Köprüsü

05.30 Sabiha Gökçen Havalimanında

Buluşup Pegasus Havayolları 07.45 Diyarbakır uçağı için check in yapıyoruz. Diyarbakır havaalanına indikten sonra rehberimiz eşliğinde alanda bizi bekleyen aracımızla buluşup Diyarbakır’ın eski yerleşimi olan ve halen Surlarla çevrili olan Suriçi’ne doğru yola çıkıyoruz. Gezimize dizilere de konu olmuş olan tarihi Hasanpaşa hanındaki meşhur kahvaltı salonlarında alacağımız kahvaltımızla başlıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra hemen karşımızda bulunan ve İslam âleminde 5. büyük haremi şerif olarak ün kazanan Diyarbakır Ulu Camisi’ni geziyoruz. Ardından Suriçi’nin tarihi konaklarının güzel bir örneği olan ve ünlü şair Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğup büyüdüğü, daha sonra da müzeye dönüştürülen Cahit Sıtkı Tarancı evini ziyaret ediyoruz (restorasyonu tamamlanmadıysa ziyaret edilemeyebilir), sonrasında yapacağımız kısa bir yürüyüşle, yolumuz üstünde bulunan ünlü Dört ayaklı minareyi fotoğrafladıktan sonra 2015 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan tarihi Diyarbakır surlarını, Hevsel bahçelerini, Dicle nehri ve bu nehir üzerinde kurulmuş olan On Gözlü Köprüyü ve Kırklar dağını görerek Mardin'e doğru yola çıkıyoruz, İlk durağımız Kasımiye medresesi olacak, burada alacağımız bilgiler ve fotoğraflarımızı aldıktan sonra Kudüs ve Venedik’ten sonra tamamı SİT alanı ilan edilen tarihi Mardin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Kırklar (Mor Behnam ve Sarra) kilisesi, Latifiye Camii, Mardin Ulu camii, Tarihi Mardin çarşıları, Abbaralar, Eski PTT binası olarak bilinen Şahtana ailesi konağı ve Şehidiye camii ve Minaresi’ni görerek Şehir turumuzu tamamlıyoruz ve Otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz.

Konaklama: Mardin Şehir Otelleri, Yay Grand Otel, Raymar Otel, Kaya Ninova Otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Sabah otelde alacağımıza açık büfe kahvaltımızın ardından ilginç mimari yapısıyla öne çıkan Dara Antik Kentine yöneliyoruz. Mağara evleri, mezarları, kiliseleri ile sur sarnıçları ve yerin altında bulunan halk arasında zindan olarak tabir edilen antik kentle büyüleneceğimiz yer bize Selçuk’taki Efes Antik Kentini anımsatacaktır. Burada alacağımız bilgiler ve fotoğraflarımızın ardından vereceğimiz molada Köye has naneli ayranlarımızı içerek dinlenme fırsatı buluyoruz, Ardından öğle yemeğimizi alacağımız çöldeki bir vaha’yı andıran ve Çağçağ deresinin kaynağı olan Beyazsu mesire alanına geçiyoruz, burada ayaklarımızı soğuk suya sokup dinlenme ve yine burada yetişen alabalıkları, ve ya ızgara çeşitlerinden oluşan menülerimizi alıyoruz, her ne kadar ayrılmak istemesek de Beyazsu’yu geride bırakıp Midyat’a Doğru yola çıkıyoruz. Midyat’ın 20 km. Dışında yer alan ve halen aktif bir manastır hayatının devam ettiği, ülkemizde bulunan dört Süryani metropolitlik merkezinden biri olan Deyr-ul umur (mor Gabriel) manastırınız çeviriyoruz. Burada alacağımız bilgiler ve çekeceğimiz birbirinden güzel fotoğraflarımızın ardından Midyat merkezde yer alan ve halk arasında Sıla’nın evi olarak bilinen ve birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan Devlet konuk evine doğru yola çıkıyoruz. Devlet konuk evi somasında Midyat’ın ünlü gümüşçüler çarşısında vereceğimiz serbest zaman içerisinde ünlü telkâri gümüş işçiliğinin örneklerini ve süryani ev şaraplarını tadabileceğimiz ve satın alabileceğimiz mağazaları ziyaret ediyoruz.daha sonra otelimize yerleşmek üzere Mardin’ hareket ediyoruz.

Konaklama: Mardin Şehir Otelleri, Yay Grand Otel, Raymar Otel, Kaya Ninova Otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Sabah otelde alacağımıza açık büfe kahvaltımızın ardından Peygamberler Şehri olan, hepimizin hafızalarında Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. İlk olarak Şanlıurfa’nın kenarından Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Ardından Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak, Şanlıurfa merkeze hareket ediyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn-ı Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevlidi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panoramik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyniciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası vererek günü tamamlıyoruz.

Not: Bu Akşam Otelde Akşam yemeğimiz Yoktur, dileyen misafirlerimiz ile Şanlıurfa’nın ünlü sıra gecelerine katılma imkanımız olacaktır, Katılan misafirlerimiz Yemeklerini Sıra Gecesinde Alacaklardır.(ekstra)

Konaklama: Şanlıurfa Şehir Otelleri, Narlıev Butik Otel, El Ruha Otel, Nevali Otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Sıra Gecesinde ve ya serbest olarak alınacaktır.

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Birecik’e hareket ediyoruz. Burada dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan kelaynak kuşlarını görüyoruz. Atatürk Barajı’nın yapımı sonrasında bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Halfeti’de Birecik Baraj Gölü üzerinde 1 saat süren Tekne Turuna çıkıyoruz.(Ekstra) Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Gezilerimiz sonrasında Halfeti’den ayrılarak Güneydoğu’nun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz. Ardından müzeden ayrılarak, yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan nadir yapılardan olan Gaziantep Kalesini (Panoramik) görüyoruz. Tahmis Kahvesinde Melengiç Kahvesi molası sonrası, bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş vb. baklavacılar önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Gaziantep Havalimanına hareket etmek üzere aracımızla buluşuyoruz.Pegasus Havayolları 21.35 Sabiha Gökçen Uçağına Check in’lerimizi yaptırıp, Bir başka TATİLHOME organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği : Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak

 • Otellerde 3 Gece Konaklama
 • Uçak Biletleri Gidiş Dönüş
 • Havaalanı transferleri
 • Tatilhome Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tatil Home Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ek Hizmet Bedelleri
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Urfa Sıra Gecesi ve Akşam yemeği
 • Halfeti Tekne Turu
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Akşam yemeği
 • Uçaklı GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Uçaklı GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Uçaklı GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

  İKLİM Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır. Sıra Gecesi: Yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, Çiğ Köfte, Ayran, Mırra ve Şıllık Tatlısının ikram edildiği eğlencedir. Nemrut Gün Batımı: Minibüsler ile Nemrut Dağı’na çıkılarak, Güneşin batışının Gap bölgesinin üzerinden batışının seyredilmesi organizasyonudur. Herhangi bir sebeple, uçak saatinin veya inilecek havalimanın değişmesi durumunda gün batımı yerine, gün doğumuna çıkılabilir. Ayrıca turun gerçekleştiği tarihte kar nedeniyle Nemrut yolunun kapalı olması durumunda, herhangi bir alternatif üretilmeksizin Nemrut Turu iptal olabilir. Bu durumda misafirlerin bir iade ya da tazminat hakkı yoktur. Turu alan her misafir, bu iki durumu baştan kabul etmiş sayılır. Halfeti Tekne Turu: Belediye’ye ait olan göl tekneleri ile baraj ile sular altında kalan batık şehir Halfeti’nin sular altındaki görünümünün seyredilmesi organizasyonudur.

  Tatil Home GAP Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile GAP’ı Keşfedin!

  Dinlerin doğduğu, medeniyetlerin eşsiz eserler bıraktığı, tam bir kültür mozaiği Güneydoğu Anadolu’yu yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, GAP turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

  uçaklı gap turu

  Bir Kahve İçmeye Gelin

  Bizi yakından tanımak, GAP turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

  GAP Turları »
  gap turu

  Turunuzu Planlayalım

  Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel GAP turu sunalım, en uygun GAP tur fırsatlarından yararlanın.

  Tatil Danışmanı »
  gap turu6 gün

  Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

  GAP turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

  Müşteri Yorumları »

  TÜRSAB Seyahat Güvencesi

  Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

  gap turu 4 gun

  Kendinize Bir Tatil Armağan Edin!

  Sürekli çalışarak motivasyonunuzu ve performansınızı koruyamazsınız! İş, okul ve diğer sorumluluklarınıza biraz ara vermeye ne dersiniz?

  Kendinizi biraz dinlendirmek, ruhunuzu ve bedeninizi tazelemek istemez misiniz? Mistik atmosferi, her an keşif duygusunu güçlü tutan gizemleri ve otantik atmosferi ile GAP turları size tam olarak bunu vadediyor! GAP turu ile kendinizi tarihin dehlizlerinde dolaşır bulacak, her adımda sizi şaşırtacak bir güzellikle karşılaşacaksınız.

  Ülkemizin benzersiz kültürel mirasını GAP Turları ayrıcalığıyla keşfedin, kısa bir tatille yepyeni bir insan olun...

  Masallara Merhaba Deyin!

  Gündelik hayatın monotonluğunu aşmanın en iyi yolu, kendine has gizemlere ve güzelliklere sahip yeni yerler keşfetmekten geçiyor!

  Siz de GAP tur yolculuğuyla adeta farklı bir boyuta yolculuk yapıyor gibi hissetmeye ne dersiniz? Güney Doğu’nun tarihi ve mistik gizemleri arasında başınız dönerken tarihin sıfır noktasından bugüne yolculuk edecek, binlerce yılı yalnızca birkaç güne sığdıracak, dünyanın varoluşuna tanıklık ettiğinizi hissedeceksiniz...

  Masalsı bir atmosferde büyüleyici bir GAP turu ile yaşamın sıradanlığını aşın, gözlerinizi kamaştıracak bir dünyaya merhaba deyin...

  Gap turu
  uçaklı gap turu rehber

  Ayrıntılarla Biz İlgilenelim!

  Hayallerinizin tatilini gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız ulaşım ve konaklama gibi ayrıntılarla siz boğuşmak zorunda değilsiniz.

  Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre düzenlediğimiz GAP turları ile Tatil Home GAP Turları ailesi olarak sizlere her zaman planladığınız tatili nihayet deneyimleme şansı sunuyor, konforlu ulaşım ve konaklama imkanları, bölgeyi tanıyan tur rehberlerimiz, kişiye ve gruba özel tur programlarımızla standartları aşan bir tatil vadediyoruz.

  GAP Turları ile yalnızca tatilinizin keyfini çıkaracak, başka hiçbir şeyi düşünmeyecek, gereksiz ayrıntılarla uğraşmayacaksınız...

  GAP Turu Otel ve Konaklama

  GAP turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

  GAP turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Uğur Plaza Otel, Antiochos Hotel, Bozdoğan Hotel, Yay Grand Hotel, Nevali Hotel, Anemon Hotel ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

  GAP tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

  gap turu uçaklı
  gap tur

  GAP Turu Ulaşım

  GAP turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

  GAP turu uçaklı programlarımızda Türkiye'nin en iyi havayolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü GAP turları için araçlarımız MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

  GAP otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

  gap turu fiyatları

  Uçaklı GAP Turu 3 Gece 4 Gün

  Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

  Hemen Rezervasyon Yaptır
  uçaklı gap turu fiyat

  GAP Turu Fiyatlar

  GAP turu fiyatları; turun süresi, otelde konaklanacak gün sayısı, ulaşım şekli ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

  Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. GAP turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. GAP turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

  GAP turu fiyatları hakkında bilgi almak, bütçenize uygun GAP turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  GAP turu programımızda misafirlerimize ücrete dahil imkanlar sunarak memnuniyetlerini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

  GAP turları için ücrete dahil olan hizmetlerimiz arasında; otelde 3 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 3 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 3 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır.

  GAP Turları Tatil Home güvencesi ile sorunsuz bir GAP turuna hazırlanın! Profesyonel tatil danışmanlarımız ve deneyimli ekibimizle keyifli bir tura çıkın!

  gap turu fırsatları
  gap turu fiyatları

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  GAP turu kapsamında misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları tur fiyatına dahil değildir.

  GAP turu ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz arasında; müze kart, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğlen yemekleri, tüm yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, ekstra belirtilen tüm organizasyonlar, balon turu, Türk Gecesi ve ATV turu bulunmaktadır.

  GAP turu planınızı yapmak, ekstra hizmetler ve tur fiyatları hakkında bilgi edinmek için tatil danışmanlarımızı arayın

  GAP Turu İptal İade

  GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

  GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GAP Turları Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

  gap turları fiyat

  GAP Turu Yorumları

  Kısa Bir Mola Verin!

  İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

  Bavulunuzu Hazırlayın!

  Yıllardır düşlediğiniz GAP turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

  Kendinizi ve GAP’ı Keşfedin!

  Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

  Uçaklı GAP Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

  Uçaklı GAP Turu 3 Gece 4 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de GAP turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

  Sıkça Sorulan Sorular

  GAP turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  GAP turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. GAP paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  GAP turu fiyatlarına; otelde 3 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 3 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 3 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

  Katılmak istediğiniz GAP turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

  GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri GAP Turları Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

  Tatil Danışmanınıza Sorun

  gap turu iletişim

  GAP Turları Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

  GAP turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home GAP Turları ailesine siz de katılın!

  Sosyal Medyada Biz

  10+

  Yıllık Deneyim

  Tatil sektöründe yüksek standartlar, yılların deneyimi ve uzmanlığı.

  50+

  Anlaşmalı Otel

  GAP’ın en iyi otel ve tatil merkezlerinde konforlu bir konaklama.

  10+

  Tur Rotası

  Doğa ve tarihle iç içe bir tatil isteyenler için birbirinden keyifli turlar.

  700+

  Mutlu Tatilci

  GAP Turları ile hayata mola veren yüzlerce mutlu tatil sever.

  GAP Turları

  Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

  631

  kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

  Bu ürünü toplam 3.155 kişi satın aldı.