GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gruplara Özel GAP Turları

Güneydoğu’yu Sevdiklerinizle Keşfedin!

Güneydoğu’nun güzelliklerini keşfederken sevdiklerinizle birlikte olmak istemez misiniz? Gruplara özel GAP turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil Home GAP Turları olarak anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama tesisleri ve ulaşım firmaları aracılığıyla gruplara özel GAP turları düzenliyor, tüm ayrıntılarıyla planladığımız grup turları ile zamanınızı ve bütçenizi verimli kullanmanıza olanak tanıyor, yaratıcı organizasyonlarla tatilden aldığınız keyfi arttırıyoruz…

Siz de gruplara özel GAP turları ile birlikte bir macera atılmaya ne dersiniz? Sevdiklerinizle Güneydoğu’nun güzelliklerini paylaşın, unutulmaz anılar biriktirin, tatilinizin eğlence dozunu zirveye taşıyın!

Gruplara özel GAP turları ekonomik fiyatları ile bütçe dostu olmakla beraber dilediğiniz gezi rotası ile tamamen size özel bir anlayışla planlanmaktadır.

Doğa ve Tarihle İç İçe Bir Tatil: GAP Turları

gap tur

Ulaşım

GAP’ın güzelliklerini tek başına keşfetmek istemeyenler için gruplara özel GAP turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil severlere yalnızca bir tatil acentesi olarak hizmet vermekle yetinmiyor, GAP Turları Tatil Home olarak yüksek hizmet standartları ve geniş araç filosuna sahip kurumsal partnerlerimiz aracılığıyla grup turları için konforlu ulaşım seçeneklerini tatilcilerimizle bütçelerine uygun çözümlerle buluşturuyor, ihtiyacınıza uygun araç seçenekleri arasından tercih yapmanıza imkan veriyor, GAP turu için özel güzergahlar belirleyerek planladığınız tatili hayata geçiriyoruz!

Arkadaş gruplarından şirket etkinliklerine, dernek toplantılarından fotoğraf kulüplerine kadar farklı gruplara özel tur fırsatlarımızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden tur danışmanlarımızla iletişime geçin…

Konaklama

Unutulmaz bir GAP turunun tadını hep birlikte çıkarmanız için geniş tatil ağımız sayesinde sizlere konaklama söz konusu olduğunda da ayrıcalıklı fırsatlar sunuyoruz.

Anlaşmalı otellerimiz aracılığıyla sizlere kent merkezlerinden dağ içi otellere, doğa evlerinden 5 yıldızlı lüks konaklama ve SPA tesislerine kadar farklı konseptlerle GAP’ın en iyi otellerinde konaklama imkanı sağlıyor; TV, mini bar, klima, Wi-Fi, açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, otel içi etkinlikler ve diğer olanaklarla tatilinizin keyfini çıkarmak dışında hiçbir ayrıntıyla uğraşmak zorunda kalmadığınızdan emin oluyoruz…

Gruplara özel konaklama fırsatları ile tatilcilerimizin kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz…

grup turları
gap tur

Tur

Birlikte yaptığınız tur planını Tatil Home GAP Turları ayrıcalığıyla kusursuz bir biçimde hayata geçirmeye ne dersiniz?

Bütçenizi ve tatil planlarınızı bizimle paylaşın, GAP grup turları için birlikte tur destinasyonunu, konaklama yerlerini ve ulaşım seçeneklerini belirleyelim, hayalinizdeki tatili GAP Turları ailesinin gruplara özel fırsatlarıyla gerçeğe dönüştürün… GAP’ın tadını sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya ekibinizle çıkarın!

Tatil anlayışınıza, ilgi alanlarınıza ve bütçenize en uygun grup turları için tur danışmanlarımızla görüşün, fiyat bilgisi alın ve bavulunuzu hazırlayın!

Toplantı Organizasyonları

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

GAP turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

gruplara özel gap turları

Sosyal Medyada Biz