GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uçaklı Butik Mardin Turu

Medeniyetler Buluşmasına Tanıklık Edeceğiz!

Farklı medeniyetlerin, kültürlerin, dillerin ve dinlerin bir araya geldiği Mardin’de 3 günlük bir tatile ne dersiniz?

Butik Mardin turu ile rotamızda Diyarbakır, Midyat, Hasankeyf, Batman gibi pek çok lokasyon var! Dara Antik Kentini ziyaret edecek, Deyrul Zafaran ve Mor Gabriel Manastırını görme şansı yakalayacak, dünya kültür mirasını Mardin sokaklarında keşfedeceğiz. İçinizdeki gezgine kulak verin, GAP turları ayrıcalığıyla eşsiz bir tatile adım atın!

2 Gece 3 Gün uçaklı butik Mardin turuna katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Güney Doğu Anadolu’nun gizemini bizimle keşfedin!

Uçaklı Butik Mardin Turu programı yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

uçaklı butik mardin turu

Uçaklı Butik Mardin Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
2 Gece 3 Gün
Kişi Sayısı
45

Uçaklı Butik Mardin Turu

Kültürel ve tarihi zenginliğiyle Türkiye’nin en güzel tur rotalarından biri olan Mardin’i deneyimli rehberlerimiz, konforlu ulaşım alternatiflerimiz ve zengin bir tur programıyla keşfetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Detaylı Mardin turu programımızı inceleyin, tur danışmanlarımızla seyahatinizi erken rezervasyon fırsatlarıyla planlayın.

Siz değerli misafirlerimizle

06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

06.30 Mecidiyeköy Migros Önü (eski Ali Sami Yen Karşısı)

06.45 İncirli Ömür Avm Önü

07.30 İstanbul Havalimanı

Buluşup Türk Hava Yolları 09.00 Mardin uçağı için check in yapıyoruz. Mardin'e varınca rehberimiz eşliğinde alanda bizi bekleyen aracımızla buluşup Müze kent olarak da bilinen Mardin’e ulaşıyoruz. İlk durağımız Kasımiye medresesi olacak, burada alacağımız bilgiler ve fotoğraflarımızı aldıktan sonra Kudüs ve Venedik’ten sonra tamamı SİT alanı ilan edilen tarihi Mardin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Kırklar (Mor Behnam ve Sarra) kilisesi, Latifiye Camii, Mardin Ulu camii, Tarihi Mardin çarşıları, Abbaralar, Eski PTT binası olarak bilinen Şahtana ailesi konağı ve Şehidiye camii ve Minaresi’ni görerek Şehir turumuzu tamamlıyoruz ve Otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz.

Konaklama: Tuğhan Otel Mardin.. vb.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Dışarıda serbest olarak alınacaktır, Tur ücretine dahil değildir.

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında ilk durağımız Süryani Halkının metropolitlik merkezlerinden biri olan Dayr-ul Zafaran Manastırı olacak. Şemsiler zamanında güneş tapınağı olarak inşa edilen daha sonra yüzlerce yıl Süryanilerin Patriklik Merkezi Görevini Üstlenen Manastır hakkında edineceğimiz bilgiler bizi buraya hayran bırakacaktır. Manastır ziyaretimizin ardından ilginç mimari yapısıyla öne çıkan Dara Antik Kentine yöneliyoruz. Mağara evleri, mezarları, kiliseleri ile sur sarnıçları ve yerin altında bulunan halk arasında zindan olarak tabir edilen antik kentle büyüleneceğimiz yer bize Selçuk’taki Efes Antik Kentini anımsatacaktır. Burada alacağımız bilgiler ve fotoğraflarımızın ardından vereceğimiz molada Köye has naneli ayranlarımızı içerek dinlenme fırsatı buluyoruz, Ardından öğle yemeğimizi alacağımız çöldeki bir vaha’yı andıran ve Çağçağ deresinin kaynağı olan Beyazsu mesire alanına geçiyoruz, burada ayaklarımızı soğuk suya sokup dinlenme ve yine burada yetişen alabalıkları, ve ya ızgara çeşitlerinden oluşan menülerimizi alıyoruz, her ne kadar ayrılmak istemesek de Beyazsu’yu geride bırakıp Midyat üzerinden yarı terkedilmiş bir süryani köyü olan ve birçok filme de ev sahipliği yapmış Kıllıt (Dere içi) köyüne ulaşıyoruz. Köyde bulunan Ortodoks, Protestan (harabe) ve Katolik (harabe) kiliselerini ziyaret ediyoruz, köy hakkında Muhtar amca ile yapacağımız sohbetimizin ardından aklımızın bir köşesini burada bırakarak, Minyatür Mardin olarak da bilinen Savur ilçesini görerek Mardin’e geri dönüp otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama: Tuğhan Otel Mardin.. vb.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Dışarıda serbest olarak alınacaktır, Tur ücretine dahil değildir.

Değerli Misafirlerimiz Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından; otelimizden çıkış yaparak rotamızı Midyat’ın 20 km. Dışında yer alan ve halen aktif bir manastır hayatının devam ettiği, ülkemizde bulunan dört Süryani metropolitlik merkezinden biri olan Deyr-ul umur (mor Gabriel) manastırınız çeviriyoruz. Burada alacağımız bilgiler ve çekeceğimiz birbirinden güzel fotoğraflarımızın ardından Midyat merkezde yer alan ve halk arasında Sıla’nın evi olarak bilinen ve birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan Devlet konuk evine doğru yola çıkıyoruz. Devlet konuk evi somasında Midyat’ın ünlü gümüşçüler çarşısında vereceğimiz serbest zaman içerisinde ünlü telkâri gümüş işçiliğinin örneklerini ve süryani ev şaraplarını tadabileceğimiz ve satın alabileceğimiz mağazaları ziyaret ediyoruz.

Midyat’tan ayrıldıktan sonra, Ilısu baraj projesi kapsamında çalışmaların başlamış olduğu ve yakın bir tarihte tamamen sular altında kalacak olan Hasankeyf’i panaromik olarak ziyaret ediyoruz ve alacağımız panaromik kale fotoğraflarımızın ardından, halen aktif olarak çalışan petrol kuyularının bulunduğu Raman dağlarını geçerek Batman üzerinden Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Diyarbakır’ın eski yerleşimi olan ve halen Surlarla çevrili olan Suriçi’ne doğru yola çıkıyoruz. Gezimize dizilere de konu olmuş olan tarihi Hasanpaşa hanındaki meşhur kahvaltı salonlarında alacağımız kahvaltımızla başlıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra hemen karşımızda bulunan ve İslam âleminde 5. büyük haremi şerif olarak ün kazanan Diyarbakır Ulu Camisi’ni geziyoruz. Ardından Suriçi’nin tarihi konaklarının güzel bir örneği olan ve ünlü şair Cahit Sıtkı TARANCI’nın doğup büyüdüğü, daha sonra da müzeye dönüştürülen Cahit Sıtkı Tarancı evini ziyaret ediyoruz (restorasyonu tamamlanmadıysa ziyaret edilemeyebilir), sonrasında yapacağımız kısa bir yürüyüşle, yolumuz üstünde bulunan ünlü Dört ayaklı minareyi fotoğrafladıktan sonra 2015 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan tarihi Diyarbakır surlarını, Hevsel bahçelerini, Dicle nehri ve bu nehir üzerinde kurulmuş olan On Gözlü Köprüyü ve Kırklar dağını görerek Mardin’e doğru yola çıkıyoruz.Yapacağımız kısa yolcuktan sonra, Diyarbakır havalimanında siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turumuzda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Tatil Home Mardin Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile Mardin’i Keşfedin!

Mardin’in tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Mardin turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

mardin turu

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, Mardin turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Mardin Turları »
mardin turları

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel Mardin turu sunalım, en uygun Mardin tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
uçaklı mardin turu

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

Mardin turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

mardin turu fırsatları

Hayatınızı Renklendirin!

Sorumluluklarınızdan biraz olsun kurtulmaya ve hayatınıza otantik Mardin turu ile renk katmaya ne dersiniz?

İş, okul veya diğer sorumluluklarınızdan birkaç günlüğüne başınızı kaldırmanın zamanı gelmedi mi? Kendinizi, ruhunuzu ve bedeninizi biraz dinlendirmek motivasyonunuzu arttırmak için de iyi bir fikir değil mi? Mistik dünyası ve keşfedilmeyi bekleyen gizemleri ile Mardin turları hayatınızda yeni bir boyut açmayı vadediyor...

Ülkemizin eşsiz kültürel mirasını GAP Turları ayrıcalığıyla keşfedin, 3 günlük soluksuz bir tatille gündelik hayata biraz ara verin...

Yeni Kültürler Tanıyın!

Farklı kültürlerin buluşma noktası Mardin’de yalnızca kentin güzelliklerini değil, kendinizi de yeni baştan keşfedeceksiniz...

Mardin tur programıyla adeta bir açık hava müzesinde dolaşacak, adım attığınız her sokakta farklı kültürlerin hayata bakışını görme şansı yakalayacak, belki de bu kültürlerden kendi yaşamınıza etki edecek öğretilerle karşılaşacaksınız. Mardin’in mistik havasını soluyun ve keşfettiğiniz her sırrı yaşamınıza katın!

Mardin sokaklarının masalsı atmosferinde büyüleyici bir Mardin turu programının ayrıcalığıyla yepyeni bir insan olun...

mardin turları fiyat
uçaklı mardin turu

Ayrıntıları Bize Bırakın!

Siz sadece hayallerinizin tatilini bize anlatın! GAP Turları Tatil Home ekibi olarak gerçeğe dönüştürelim...

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre düzenlediğimiz Mardin turları ile Tatil Home GAP Turları ailesi olarak sizlere her zaman planladığınız tatili nihayet deneyimleme şansı sunuyor, konforlu ulaşım ve konaklama imkanları, bölgeyi tanıyan tur rehberlerimiz, kişiye ve gruba özel tur programlarımızla standartları aşan bir tatil vadediyoruz.

Mardin turları ile yalnızca tatilinizin keyfini çıkaracak, başka hiçbir şeyi düşünmeyecek, gereksiz ayrıntılarla uğraşmayacaksınız...

Mardin Turu Otel ve Konaklama

Mardin turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

Mardin turları; tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak anlaşmalı olduğumuz otel ve konaklama tesislerinde konaklama sağlanmaktadır.

Mardin tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

mardin turu uçaklı
mardin turu fiyatları

Mardin Turu Ulaşım

Mardin turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

Mardin turu uçaklı programlarımızda Türkiye'nin en iyi hava yolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü Mardin turu için ulaşım araçlarımız; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

Mardin otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

mardin turu fiyatları

Uçaklı Butik Mardin Turu 2 Gece 3 Gün

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
uçaklı mardin turu

Mardin Turu Fiyatlar

Mardin turu fiyatları; turun süresi, otelde konaklanacak gün sayısı, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. Mardin turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Mardin turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Mardin tur fiyatları hakkında bilgi almak, bütçenize uygun Mardin turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Mardin turu programımızda misafirlerimize ücrete dahil imkanlar sunarak memnuniyetlerini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

Mardin turları için ücrete dahil olan hizmetlerimiz arasında; gidiş dönüş uçak biletleri, otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 2 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 2 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır.

GAP Turları güvencesi ile sorunsuz bir Mardin turuna hazırlanın! Profesyonel tatil danışmanlarımız ve deneyimli ekibimizle keyifli bir tura çıkın!

mardin turları
mardin turu uçaklı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Mardin turu kapsamında misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları tur fiyatına dahil değildir.

Mardin turu ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz arasında; müze kart, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğlen yemekleri, tüm yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, ekstra belirtilen tüm organizasyonlar bulunmaktadır.

Mardin turu planınızı yapmak, ekstra hizmetler ve tur fiyatları hakkında bilgi edinmek için tatil danışmanlarımızı arayın.

Mardin Turu İptal İade

Mardin turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Mardin turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Mardin turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

mardin turları fiyat

Mardin Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz Mardin turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve Mardin’i Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

2 Gece 3 Gün Butik Mardin Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Uçaklı Butik Mardin Turu 2 Gece 3 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de Mardin turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Mardin turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Mardin turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Mardin paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Mardin turu fiyatlarına; otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 2 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 2 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz Mardin turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Mardin turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri MARDİN Turları Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

mardin turu iletişim

GAP Turları Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Mardin turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home GAP Turları ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yüksek standartlar, yılların deneyimi ve uzmanlığı.

50+

Anlaşmalı Otel

Mardin’in en iyi otel ve tatil merkezlerinde konforlu bir konaklama.

10+

Tur Rotası

Doğa ve tarihle iç içe bir tatil isteyenler için birbirinden keyifli turlar.

300+

Mutlu Tatilci

Mardin Turları ile hayata mola veren yüzlerce mutlu tatil sever.

GAP Turu Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

349

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 1.745 kişi satın aldı.