GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İzmir Çıkışlı GAP Turları

Gezi Programları ve Fiyatlar

GAP keşfedilmeyi bekleyen muhteşem bir coğrafyadır. İzmir Çıkışlı GAP Turları, Ege’de yaşayanları bölgeye ulaştırmak için faydalı seçeneklerden. Antep’ten Hatay’a, Diyarbakır’dan Mardin’e uzanan GAP turlarında Doğu’nun güzelliğine şahit olacaksınız…

Uçak ve otobüsle düzenlenen İzmir Çıkışlı GAP Turları; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar hareketle 4 – 7 gece konaklamalı olarak sunuluyor. Sabah ve akşam yola çıkma şansınız olan İzmir Çıkışlı GAP Turları bayramlarda ve resmi tatillerde de düzenleniyor.

İzmir Gap Turları – Keyifli Anılar Biriktirin! 

İzmir Çıkışlı Uçaklı GAP Turu etkinliklerinde öncelikle Adnan Menderes Havalimanı’nda rehberlerinizle buluşacaksınız. Sonrasında Adana’ya iniş yaparak turumuza başlayacağız. Antakya, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa GAP turu boyunca göreceğimiz kültür başkentleri olacak.

İzmir Çıkışlı Otobüslü GAP turlarında ise Karşıyaka Yunuslar, Konak Vapur İskelesi, Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü, Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali, Afyon Kolaylı Tesislerinden yolcularımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uşak, Afyon, Ankara, Aksaray ve Pozantı güzergahından sonra Tarsus’ta asıl gezimize başlıyoruz.

İzmir çıkışlı gap turları ile kendinizi Güneydoğu’nun gizemi içinde bulacak ve unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz. 

[widget-131]

Güneydoğu’nun gizemini, tarihi ve turistik yerlerini, geleneksel yemeklerini, kültürünü, eğlencelerini keşfedeceğimiz İzmir çıkışlı turlarımızda ayrıca yöreye has etkinlikler yapacak, şenliklere katılacağız. Dolu dolu bir İzmir çıkışlı gap turu tur sizi bekliyor!

Tatil Home İle Unutulmaz Anlar Yaşayın! 

İzmir çıkışlı gap turları meraklıları için çok güzel bir seyahat şeklidir.  Eğer bir tatil planlıyor ve gap turları listesine bakıyorsanız erken rezervasyon için hızlı davranmanızı öneririz. Aksi takdirde aradığınız tüm oteller dolmuş olabilir.

İzmir çıkışlı gap turları ile muhteşem zamanlar geçirerek keyfinizi katlayabilir, şehrin bunaltıcı kaosu yerine günün her saatinde günün tadını çıkarabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap