GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

GAP Grup Turları

Özel Grup Turlarının Yeni Adresi GAP! – Gruplara Özel GAP Turu

Arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi ve ailenizi bir araya getiren Gruplara özel GAP turları hizmetinden siz de yararlanmaya ne dersiniz?.. Gruplara özel GAP turları, kalabalık toplulukların, arkadaş gruplarının, ailelerin ve üniversitelerin kurtarıcısı adeta. Ayrıca kurumsal firmaların toplantı ve motivasyon artırıcı etkinliklerini düzenlemesi adına günümüzde belirli bölgelere grup turları düzenlenmeye başlanmıştır.

Özellikle kültür turu güzergahlarına yapılan bu özel tatillerin gözde rotalarından birisi de Güneydoğu Anadolu’dur. Gruplara özel GAP turları, hem ekonomik hem de sosyal avantajları ile son zamanların gözdesi.

Yalnızca Aile ve Arkadaş Grupları Değil! – GAP Grup Gezileri

GAP grup turları ile Güneydoğu’nun kültür coğrafyasını keşfe çıkanlar yalnızca aile ve arkadaş grupları değil. Firmalar, eğitim verme ya da birlikteliği kuvvetlendirme açısından şirket gezileri adı altında planlama yaparak, seyahat acenteleri vasıtasıyla isteklerine göre şekillenen turlar düzenliyorlar. Kalabalık arkadaş grupları da bir arada diledikleri gibi hareket edecekleri ve gezecekleri geziler yapmak istiyorlar. Bunların yanında sivil toplum kuruluşları, dernekler de üyeleri için bu tür seyahat faaliyetlerinde bulunabiliyorlar. Gruplara Özel GAP turları da bu seçeneklerin ilk sıraların yer alıyor. Bu organizasyonların avantajları ise oldukça fazla oluyor.

[widget-131]

Grup Turlarının Avantajları Nelerdir? – GAP Grup Turları

Grup halinde yapılan aktivitelerin her zaman diğerlerinden biraz daha keyifli olduğunu hepimiz biliriz.  Kendi yaşamınızdan buna birçok örnek olabilirsiniz. İlkokulda yaptığınız geziler, arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız etkinlikler, ailenizle çıktığınız bir tatil... GAP grup turları tüm bunları aynı zamanda maddi ve manevi avantajlarla birleştirerek Güneydoğu’nun eşsiz coğrafyasını keşfetmenize fırsat veriyor. İşte bu avantajlardan bazıları:

 • Daha ekonomik bir tatil fırsatı
 • Lüks otellerde uygun fiyata konaklama
 • Uçak ve otobüs biletlerinde indirim
 • Ekstra indirimler
 • Samimi ve rahat bir ortam
 • Rehber ücretlerinde indirim
 • Yemek ve ekstra harcamalarda ekonomik çözümler
 • Daha uzun tatil süreleri
 • Aile ve arkadaş ortamı ile farklı bir tatil deneyimi vb.

Gruplara Özel GAP Turları Neler Vadediyor? – GAP Grup Gezileri ve Aktiviteler

GAP grup gezileri size birbirinizi tanıma imkanı verirken aynı zamanda Anadolu’nun ünlü tarihi noktalarını ve saklı kalmış güzelliklerini görmenizi sağlıyor. Böylesine eşsiz bir coğrafyayı sevdiklerinizle karış karış keşfetmek, Mezopotamya’nın tarihi uygarlıklarına arkadaşlarınız ve ailenizle tanıklık etmek istemez misiniz? Grup turları GAP coğrafyasında sizlere birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz pek çok aktivite vadediyor. İşte bunlardan bazıları:

 • Bölgenin eşsiz doğal güzellikleri birlikte gezebilirsiniz.
 • UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki tarihi ve kültürel güzelliklere tanıklık edebilirsiniz.
 • GAP grup turları ile sıra gecelerine katılabilir, bölgenin kültürünü keşfedebilirsiniz.
 • Eşsiz Güneydoğu mutfağının lezzetlerini tadabilir, yeni yemeklerle tanışabilirsiniz.
 • Güneydoğu’nun otantik çarşılarından hediyelikler alabilirsiniz.
 • Doğa yürüyüşleri, ATV gezileri ve tekne turları yapabilirsiniz.
 • Unutulmaz anılar biriktirebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sevdiklerinizle Bir Tatil Paylaşın!

GAP grup turları ile hep birlikte Nemrut’a çıkmaya, tekne turlarına katılmaya, bol bol fotoğraf çekmeye ve hatıra hediyelikler almaya ne dersiniz? Merak etmeyin, Güneydoğu’dan deneyimleyeceğiniz yeni şeyler asla bitmez!

Üstelik yalnızca sevdiklerinizle değil GAP şirket gezileri ile Güneydoğu’yu kurumsal bir buluşma noktası haline getirebilir, çalışanlarınız veya iş ortaklarınızla gerçek bir kültür coğrafyasının muazzam coğrafyasında çalışmalarınızı yürütebilir, iş stresini unutarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz...

[widget-130]

Yorum Yap