GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ankara Çıkışlı GAP Turları

Gezi Programları ve Fiyatlar

Ankara’dan Güneydoğu’ya uzanan gezilerle tatilciler Anadolu’nun en güzel yerlerini tanıma fırsatına erişiyorlar. Başkentin hareketli atmosferinden sıyrılarak Güneydoğu Anadolu’nun merak uyandıran coğrafyasına Ankara Çıkışlı GAP Turları ile ulaşma fırsatını kaçırmayın!

Uçak ve otobüsle düzenlenen Ankara Çıkışlı GAP Turları; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar hareketle 4 – 9 gece konaklamalı olarak düzenleniyor. Sabah ve akşam yola çıkma şansınız olan Ankara Çıkışlı GAP Turları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

 

Ankara Gap Turları İle Hayatınıza Renk Katın! 

Ankara Çıkışlı Uçaklı GAP Turlarında Esenboğa Havalimanı’nda buluşarak uçağımıza biniyoruz. Adana Havalimanında indikten sonra turumuza başlayarak önce Adana’yı gezip sonrasında rehberimizin önderliğinde otobüslerle diğer şehrimize doğru yol alıyoruz.

Ankara Çıkışlı Otobüslü GAP turlarında ise Armada Alışveriş Merkezi’nin arkasında bulunan Söğütözü Ulusoy Dinlenme Tesisleri, Kızılay Mc Donald (Atatürk Bulvarı) duraklarında buluşarak Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz. İlk durağımız olan Gaziantep’e geldikten sonra gezimize başlayarak Kahramanmaraş’a kadar uzanıyoruz.

Keyifli bir Gap turunu noktalarken sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz. Tadı damağımızda kalan bir Ankara çıkışlı gap turları gezimizde anılarımızı fotoğraflarla ölümsüzleştirerek tüm sevdiklerimize anlatmak için yola koyuluyoruz.

[widget-131]

Tatil Home İle Unutulmaz Anlar Yaşayın! 

Ankara çıkışlı gap turları meraklıları için çok güzel bir seyahat şeklidir.  Eğer bir tatil planlıyor ve gap turları listesine bakıyorsanız erken rezervasyon için hızlı davranmanızı öneririz. Aksi takdirde aradığınız tüm oteller dolmuş olabilir.

Ankara çıkışlı gap turları ile muhteşem zamanlar geçirerek keyfinizi katlayabilir, şehrin bunaltıcı kaosu yerine günün her saatinde günün tadını çıkarabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap