GAP Turları Tatil Home Güneydoğu Anadolu'yu Keşfe Çıkıyoruz!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Adana Çıkışlı GAP Turları

Gezi Programları ve Fiyatlar

Adana’nın komşusu GAP illeri tüm güzellikleriyle sizi bekliyor. Yanı başınızdaki kültür kentlerini görmek için Adana Çıkışlı GAP Turları seçeneklerinden yararlanın…

Genellikle otobüsle düzenlenen Adana Çıkışlı Gap Turları her hafta yeterli katılımın sağlanması ile keyifli bir yolculukla gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda İstanbul, Ankara ve İzmir çıkışlı GAP turlarının da duraklarından biri olan Adana’da tatilciler diğer gruplara katılabiliyorlar.

 

Adana Çıkışlı Gap Turları İle Büyülü Bir Yolculuğa Hazır Olun! 

4, 5, 6 gün ve daha uzun süreli turlarda konuklar farklı illerde konaklama imkanına sahip oluyorlar. Havalimanı ya da belirtilen noktalarda buluşulması ile başlayan geziler Antakya ile sürecek, Adıyaman ve Nemrut Dağı’ndan sonra Malatya ve Elazığ üzerinden Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa’yla devam edip, Gaziantep ve Tarsus’la son bulacak.

Gideceğiniz yerlerde binlerce yıllık tarihi eserleri, kiliseleri, manastırları, Harran Ovası’nı, Hasankeyf’i, Mardin’in otantik evlerini de göreceksiniz. Güneydoğu’nun en güzel otellerinde kalacak, geleneksel sofralara oturacaksınız. Unutulmaz bir deneyim için elinizi çabuk tutun…

[widget-131]

Tatil Home İle Unutulmaz Anlar Yaşayın! 

Adana çıkışlı gap turları, meraklıları için çok güzel bir seyahat şeklidir.  Eğer bir tatil planlıyor ve gap turları listesine bakıyorsanız erken rezervasyon için hızlı davranmanızı öneririz. Aksi takdirde aradığınız tüm oteller dolmuş olabilir.

Adana çıkışlı gap turları ile muhteşem zamanlar geçirerek keyfinizi katlayabilir, şehrin bunaltıcı kaosu yerine günün her saatinde günün tadını çıkarabilirsiniz.

Güneydoğu’nun gizemini, tarihi ve turistik yerlerini, geleneksel yemeklerini, kültürünü, eğlencelerini keşfedeceğimiz Adana çıkışlı turlarımızda ayrıca yöreye has etkinlikler yapacak, şenliklere katılacağız. Dolu dolu bir Adana  çıkışlı gap turu tur sizi bekliyor!

[widget-130]

Yorum Yap